140x40x60 H Donica z betonu architektonicznego

1 349,99 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 60 CM
Ilość

Donica z betonu architektonicznego 

Szerokość : 140cm

Długość : 40cm

Wysokość : 60cm

Waga : ok 220kg

Pojemność: 194L

Materiał : beton architektoniczny

Ta elegancka donica z betonu architektonicznego o wymiarach 140x40x60 cm to idealne rozwiązanie dla Twojego ogrodu, parku lub przestrzeni publicznej. Wykonana z najwyższej jakości betonu architektonicznego, ta donica jest nie tylko wytrzymała i trwała, ale także piękna i elegancka.

Jej nowoczesny i minimalistyczny design sprawia, że doskonale wpisuje się w trendy architektoniczne, a jednocześnie umożliwia swobodne aranżacje. Donica ta jest idealna do uprawy roślin lub drzew, a jej wymiary pozwalają na stworzenie imponującej kompozycji.

Wewnętrzna warstwa donicy zabezpiecza przed wodą i wilgocią, co zapewnia trwałość i wytrzymałość. Jej solidna konstrukcja gwarantuje, że donica ta będzie służyć przez wiele lat, a jej estetyczny wygląd wyróżni się wśród innych produktów.

Dzięki swoim wymiarom, ta donica z betonu architektonicznego doskonale sprawdzi się również w pomieszczeniach wewnętrznych, takich jak hale wystawowe, lobby biurowe czy restauracje. Jej minimalistyczny design i solidna konstrukcja będą stanowić idealne tło dla roślin, dodając przy tym elegancki akcent do wnętrza.

Ta donica z betonu architektonicznego to nie tylko doskonały wybór pod względem funkcjonalnym, ale także wyróżniający się wyglądem element dekoracyjny, który z pewnością przyciągnie uwagę Twoich gości lub klientów. Jeśli szukasz stylowego i trwałego rozwiązania, to ta donica z betonu architektonicznego to idealny wybór dla Ciebie.


Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.