150x40x40 H Donica z betonu architektonicznego

1 214,99 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 40 CM
Ilość

Donica z betonu architektonicznego 

Szerokość : 150cm

Długość : 40cm

Wysokość : 40cm

Waga : ok 180kg

Pojemność: 131L

Materiał : beton architektoniczny

Stwórz idealną aranżację przestrzenną z naszą donicą z betonu architektonicznego o wymiarach 150x40x40 cm. Nasza donica to wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę. Dzięki swoim wymiarom i wyjątkowemu wyglądowi, donica ta doskonale sprawdzi się w przestrzeni publicznej jak i prywatnej.

Donica została wykonana z wytrzymałego betonu architektonicznego, który gwarantuje długotrwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Dzięki temu produkt jest odporny na wiatr, deszcz i promieniowanie UV, co pozwala na jego użytkowanie przez wiele lat.

Wymiary donicy 150x40x40 cm pozwalają na posadzenie w niej dużych roślin oraz drzewek, co umożliwia stworzenie imponującej aranżacji przestrzennej.


Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.