160x30x50 Donica z betonu architektonicznego

1 189,99 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 50 CM
Ilość

Donica z betonu architektonicznego 

Szerokość : 160cm

Długość : 30cm

Wysokość : 50cm

Waga : ok 190kg

Pojemność: 117L

Materiał : beton architektoniczny

Ta elegancka donica z betonu architektonicznego to idealne rozwiązanie dla Twojego ogrodu lub tarasu. Jej wymiary wynoszą 160x30x50 cm, co pozwala na umieszczenie w niej zarówno mniejszych, jak i większych roślin. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, ta donica zapewni nie tylko wyjątkowość Twojego ogrodu, ale także wytrzymałość na wiele lat.

Dzięki swojemu minimalistycznemu i nowoczesnemu wyglądowi, ta donica doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni, od ogrodów po tarasy. Beton architektoniczny, z którego została wykonana, pozwoli Ci cieszyć się jej pięknem przez wiele sezonów. Dodatkowo, dzięki wygodnym uchwytom, możesz łatwo przemieszczać ją z miejsca na miejsce.

Ta donica z betonu architektonicznego to doskonały wybór dla osób ceniących nowoczesny design oraz trwałość. Nie zwlekaj, dodaj ją do swojego ogrodu lub tarasu i ciesz się pięknem swojej przestrzeni na lata!

Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.