160x50x70 H Donica z betonu architektonicznego

1 969,99 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 70 CM
Ilość

Donica z betonu architektonicznego 

Szerokość : 160cm

Długość : 50cm

Wysokość : 70cm

Waga : ok 280kg

Pojemność: 360L

Materiał : beton architektoniczny

Designerska donica z betonu architektonicznego o wymiarach 160x50x70 cm to doskonałe rozwiązanie dla Twojego ogrodu lub tarasu. Wykonana z trwałego i solidnego betonu, zapewnia nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również długotrwałe użytkowanie.

Donica ta wyróżnia się swoim eleganckim i nowoczesnym wyglądem, który przyciągnie uwagę Twoich gości. Jej prosty, ale jednocześnie wyjątkowy kształt oraz surowy betonowy wykończenie sprawiają, że doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacji ogrodowych.

Dzięki swojej solidnej konstrukcji donica z betonu architektonicznego jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, a także na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Wymiary 160x50x70 cm pozwalają na uprawę zarówno mniejszych jak i większych roślin oraz umożliwiają tworzenie efektownych aranżacji zieleni.

Nie czekaj dłużej i podkreśl swój styl oraz pasję do ogrodnictwa tym stylowym i funkcjonalnym produktem! Donica z betonu architektonicznego to inwestycja na wiele lat, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki niej stworzysz piękne i wyjątkowe miejsce, które przyciągnie uwagę Twoich gości i pozwoli Ci cieszyć się pięknem natury w otoczeniu eleganckiego designu.

Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.