160x50x40 H Donica z betonu architektonicznego

1 289,99 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 40 CM
Ilość

Donica z betonu architektonicznego 

Szerokość : 160cm

Długość : 50cm

Wysokość : 40cm

Waga : ok 200kg

Pojemność: 190L

Materiał : beton architektoniczny

Ta stylowa donica z betonu architektonicznego to doskonały wybór dla Twojego ogrodu lub tarasu. Z jej przestronnym wymiarem 160x50x40 cm, umieścisz w niej zarówno mniejsze, jak i większe rośliny. Donica została wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewniających nie tylko unikalny wygląd, ale również wytrzymałość na lata.

Minimalistyczny i nowoczesny design tej donicy z betonu architektonicznego doskonale wpisuje się w aktualne trendy aranżacyjne. Materiał, z którego została wykonana, gwarantuje trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu możesz cieszyć się nią przez wiele sezonów. Donica posiada wygodne uchwyty, co umożliwia łatwe przenoszenie jej z jednego miejsca na drugie.

Ta donica z betonu architektonicznego to doskonały wybór dla miłośników oryginalnych rozwiązań i wysokiej jakości produktów. Jej przestronny wymiar umożliwia swobodne umieszczenie w niej różnorodnych roślin, co pozwala na stworzenie pięknej i harmonijnej przestrzeni w Twoim ogrodzie lub na tarasie.

Nie czekaj, dodaj tę elegancką donicę z betonu architektonicznego do swojego ogrodu lub tarasu i ciesz się jej pięknem przez wiele lat!

Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.