Donica betonowa 100x40x40

764,99 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 40 CM
Ilość

Donica betonowa 100x40x40

Waga : ok 150kg

Pojemność: 84L

Materiał : beton architektoniczny

Jeśli szukasz donicy o dużych rozmiarach, która pomieści więcej roślin lub będzie idealnym elementem dekoracyjnym Twojego domu, ogrodu lub przestrzeni publicznej, donica betonowa 100x40x40 cm to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Wykonana z wysokiej jakości betonu architektonicznego, zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Jej prosty, a jednocześnie elegancki design sprawia, że idealnie komponuje się z różnymi stylami aranżacji przestrzeni.

Donica betonowa 100x40x40 cm to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także wspaniały element dekoracyjny. Jej rozmiar pozwala na sadzenie większych roślin, takich jak nieduże drzewka owocowe, ozdobne pnącza, krzewy, czy też różne kwiaty doniczkowe które będą pięknym uzupełnieniem Twojej przestrzeni. Donica betonowa 100x40x40 cm to także świetna opcja dla osób ceniących sobie ekologię, gdyż jest to produkt w pełni naturalny i przyjazny dla środowiska.

Już dziś wybierz donicę betonową 100x40x40 cm, która stanie się ozdobą Twojego domu, ogrodu lub balkonu! Dzięki jej pojemności będziesz mógł cieszyć się bogactwem roślinności i pięknem natury wokół siebie. Donica betonowa 100x40x40 cm to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość oraz estetykę.


Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.