80x80x50 H Donica z betonu architektonicznego

900,00 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 50 CM
Ilość

Szerokość : 80cm

Długość : 80cm

Wysokość : 50cm

Waga : ok 220kg

Pojemność: 200L

Materiał : beton architektoniczny

Stwórz wspaniały klimat w swoim ogrodzie dzięki tej eleganckiej donicy z betonu architektonicznego. Oferując imponujące wymiary 80x80x50 cm, ta donica pozwala na rozwój pięknych kwiatów i roślin, które będą się prezentować wspaniale przez wiele sezonów. Wykonana z trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne betonu architektonicznego, ta donica z łatwością przetrwa ekstremalne temperatury, deszcze i wiatr. Jej minimalistyczny, ale stylowy design sprawi, że będzie idealnie pasowała do każdego rodzaju ogrodu, patio czy balkonu. Dodatkowo, dzięki swoim dużym rozmiarom, ta donica może być również wykorzystana jako dekoracyjny element wewnątrz domu, nadając mu nowoczesny wygląd. Zamów już dziś i dodaj swojemu otoczeniu wyjątkowego charakteru i uroku.

Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym 

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.