50x50x80 H Donica z betonu architektonicznego

839,99 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 80 CM
Ilość

Donica z betonu architektonicznego 

Szerokość : 50cm

Długość : 50cm

Wysokość : 80cm

Waga : ok 160kg

Pojemność: 107L

Materiał : beton architektoniczny

Donica z betonu architektonicznego o wymiarach 50x50x80 cm to wyjątkowe rozwiązanie dla Twojego ogrodu lub przestrzeni wokół domu. Donica wykonana jest z betonu architektonicznego, co oznacza, że jest nie tylko stylowa, ale również trwała i odporna na działanie warunków atmosferycznych.

Dzięki swoim wymiarom donica jest idealnym rozwiązaniem do uprawiania dużych roślin, kwiatów i krzewów, a jej solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo na każdej powierzchni. Beton architektoniczny, z którego wykonano donicę, jest materiałem ekologicznym i wytrzymałym, co sprawia, że jest to inwestycja na wiele lat.

Minimalistyczny design donicy z betonu architektonicznego pasuje do każdego stylu ogrodu lub przestrzeni wokół domu, dodając mu eleganckiego charakteru i stylowego wykończenia. Donica z betonu architektonicznego to wybór dla osób ceniących sobie nowoczesne i trwałe rozwiązania, które jednocześnie zachwycają swoim wyglądem.

Jeśli szukasz rozwiązania, które połączy w sobie funkcjonalność i estetykę, donica z betonu architektonicznego o wymiarach 50x50x80 cm będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.