100x30x30 H Donica z betonu architektonicznego

440,00 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 30 CM
Ilość

Donica z betonu architektonicznego 

Szerokość : 100cm

Długość : 30cm

Wysokość : 30cm

Waga : ok 110kg

Pojemność: 38L

Materiał : beton architektoniczny

Donica z betonu architektonicznego o wymiarach 100x30x30 cm to eleganckie i trwałe rozwiązanie dla Twojego ogrodu czy tarasu. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, ta donica zachwyci Cię swoją solidnością i wyjątkowym designem.

Dzięki swoim wymiarom, donica idealnie nadaje się do sadzenia kwiatów i roślin ozdobnych, a także może służyć jako eleganckie uzupełnienie dekoracyjne Twojego ogrodu. Beton architektoniczny, z którego została wykonana, zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, dzięki czemu będzie cieszyć Twoje oczy przez wiele lat.

Ta donica to również doskonały wybór dla osób ceniących sobie estetykę i styl. Beton architektoniczny dodaje jej nowoczesnego charakteru i sprawia, że wkomponuje się w każde otoczenie. Jeśli więc szukasz trwałego, eleganckiego i praktycznego rozwiązania dla swojego ogrodu lub tarasu, ta donica na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy


Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym 

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.