100x30x20 H Donica z betonu architektonicznego

390,00 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 20 CM
Ilość

Donica z betonu architektonicznego

Szerokość : 100cm

Długość : 30cm

Wysokość : 20cm

Waga : ok 90kg

Pojemność: 22L

Materiał : beton architektoniczny

Donica z betonu architektonicznego o wymiarach 100x30x20 cm to solidny i elegancki element wystroju ogrodu lub tarasu. Wykonana jest z wysokiej jakości betonu, co zapewnia jej trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Wymiary 100x30x20 cm pozwalają na uprawę większych roślin, a jednocześnie zachowanie proporcji i harmonii z otoczeniem. Donica jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne, co czyni ją idealnym wyborem do przestrzeni publicznych lub do ogrodów o dużym natężeniu ruchu.

Beton architektoniczny, z którego wykonana jest donica, jest wysoce dekoracyjny i może być wykończony na różne sposoby, co pozwala na dopasowanie jej do każdego stylu ogrodu czy tarasu. Donica jest też łatwa w czyszczeniu i konserwacji, co umożliwia jej długie i bezproblemowe użytkowanie.


Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym 

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.