100x80x60 H Donica z betonu architektonicznego

1 100,00 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 60 CM
Ilość

Donica z betonu architektonicznego 

Szerokość : 100cm

Długość : 80cm

Wysokość : 60cm

Waga : ok 270kg

Pojemność: 323L

Materiał : beton architektoniczny

Ta donica z betonu architektonicznego o wymiarach 100x80x60 cm to doskonały wybór dla osób, które szukają eleganckiego i trwałego pojemnika na swoje rośliny. Wykonana z betonu architektonicznego, ta donica prezentuje się niezwykle stylowo i sprawia, że ​​każde miejsce, w którym się znajduje, staje się bardziej wyrafinowane.

Wymiary 100x80x60 cm to optymalne rozmiary dla uprawy większych roślin lub dla umieszczenia w niej mniejszych kwiatów w grupie, co pozwala stworzyć przepiękną, zieloną aranżację. Donica ta jest wykonana z solidnego materiału, który pozwala na długotrwałe użytkowanie bez obawy o pękanie, łamanie czy korozję.

Beton architektoniczny, z którego wykonana jest ta donica, to materiał o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, dzięki czemu jest idealnym wyborem zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz domu. Jej minimalistyczny design w połączeniu z naturalnym kolorem betonu, pozwala na łatwe dopasowanie jej do każdego stylu aranżacji.

Nie czekaj dłużej i skompletuj swoją wymarzoną przestrzeń z tą stylową donicą z betonu architektonicznego, która z pewnością będzie ozdobą każdej przestrzeni.


Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.