120x40x30 H Donica z betonu architektonicznego

764,99 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 30 CM
Ilość

Donica z betonu architektonicznego 

Szerokość : 120cm

Długość : 40cm

Wysokość : 30cm

Waga : ok 160kg

Pojemność: 73L

Materiał : beton architektoniczny

Ta stylowa donica z betonu architektonicznego o wymiarach 120x40x30 cm to doskonały wybór dla osób, które chcą ozdobić swoje wnętrza roślinami w elegancki i nowoczesny sposób. Wykonana z wysokiej jakości betonu architektonicznego, ta donica zapewnia długotrwałe użytkowanie i odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

Wymiary 120x40x30 cm pozwalają na uprawę zarówno większych roślin, jak i mniejszych kwiatów w grupie, co pozwala na tworzenie pięknych, naturalnych kompozycji. Solidna konstrukcja donicy gwarantuje, że nie ulegnie ona uszkodzeniu nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Beton architektoniczny, z którego wykonana jest ta donica, to materiał o wysokiej estetyce, który idealnie pasuje do nowoczesnych aranżacji wnętrz. Jej minimalistyczny design w połączeniu z naturalnym kolorem betonu pozwala na łatwe dopasowanie do każdego stylu aranżacji.

Donica ta sprawi, że twoje wnętrza nabiorą nowego charakteru i stylu, a rośliny staną się wspaniałą dekoracją każdego pomieszczenia. Donca sprawdzi się również idealnie w aranżacji ogrodu. Nie czekaj dłużej i skompletuj swoją wymarzoną przestrzeń z tą stylową donicą z betonu architektonicznego, która z pewnością przyciągnie uwagę Twoich gości i będzie ozdobą Twojego domu, jak i ogrodu.


Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.