120x50x30 H Donica z betonu architektonicznego

669,99 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 30 CM
Ilość

Donica z betonu architektonicznego 

Szerokość : 120cm

Długość : 50cm

Wysokość : 30cm

Waga : ok 165kg

Pojemność: 98L

Materiał : beton architektoniczny

Donica z betonu architektonicznego o wymiarach 120x50x30 cm to idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje wysokiej jakości produktu, który będzie trwały i estetyczny. Wykonana z solidnego materiału, ta donica z pewnością przetrwa wiele sezonów i będzie idealna do użytku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu.

Donica ta ma wymiary 120x50x30 cm, co pozwala na umieszczenie w niej dużej ilości roślin i kwiatów. Jej elegancki design w stylu nowoczesnym i minimalistycznym sprawia, że idealnie pasuje do każdej przestrzeni, a beton architektoniczny, z którego jest wykonana, nadaje jej niepowtarzalnego charakteru.

Donica jest łatwa w utrzymaniu czystości i nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Można ją umieścić na podłodze lub na stole, w ogrodzie, na tarasie, wewnątrz domu lub biura - jest to produkt, który pasuje do każdego wnętrza.

Podsumowując, donica z betonu architektonicznego o wymiarach 120x50x30 cm to nie tylko wybór praktyczny, ale także estetyczny. Wysoka jakość wykonania, trwałość i oryginalny design sprawiają, że ten produkt będzie idealnym dodatkiem do każdego miejsca.


Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.