Płyta podjazdowa 140x70x8 z betonu architektonicznego

419,99 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Grubość
  • 8 CM
Impregnacja
  • NIE
Ilość

Płyta podjazdowa 140x70x8

Waga : ok. 173kg

Materiał : beton architektoniczny

Płyta podjazdowa 140x70x8 z betonu architektonicznego to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują trwałego i estetycznego elementu do swojego podjazdu. Wykonana z betonu architektonicznego płyta posiada unikalny wygląd, który przyciąga uwagę i podnosi wartość estetyczną każdego domu.

Płyta podjazdowa ma wymiary 140x70x8, dzięki czemu idealnie nadaje się do pokrycia większych powierzchni. Beton architektoniczny, z którego wykonana jest płyta, charakteryzuje się wyjątkową trwałością oraz odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Solidna konstrukcja i grubość 8 cm sprawiają, że ta płyta podjazdowa jest w stanie wytrzymać duże obciążenia i zapewnić długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami. Dzięki temu, użytkownicy będą mieli pewność, że ich podjazd przez długi czas będzie zachował nienaruszony wygląd.

Płyta podjazdowa 140x70x8 z betonu architektonicznego jest łatwa w utrzymaniu czystości, co jest istotne, jeśli chodzi o elementy wykorzystywane na zewnątrz domu.

Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka 

- porowata 

Płyty są zbrojone:

- grubość 8 cm - stal 

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Płyta jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeżeli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie.

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Płyty betonowe mogą odbiegać od wymiarów podanych przez producenta do kilku milimetrów.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.