Płyta podjazdowa 100x50x8 z betonu architektonicznego

164,99 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Grubość
  • 8 CM
Impregnacja
  • NIE
Ilość

Płyta podjazdowa 100x50x8

Waga : ok. 88kg

Materiał : beton architektoniczny

Płyta podjazdowa 100x50x8 to wyjątkowo trwałe rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się pięknym i funkcjonalnym podjazdem przez długie lata. Wykonana z wysokiej jakości betonu architektonicznego, ta płyta łączy w sobie estetykę i funkcjonalność, dzięki czemu z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Dzięki swoim wymiarom - 100x50x8 - płyta ta idealnie nadaje się do wykorzystania jako podjazd dla samochodu czy też jako chodnik. Jej solidne wykonanie i wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne zapewnią Ci trwałość i bezpieczeństwo. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i grubości 8 cm, ta płyta podjazdowa jest w stanie wytrzymać duże obciążenia i zapewnić długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami.

Płyta podjazdowa z betonu architektonicznego jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możesz dopasować ją do stylu swojego domu i ogrodu. Dodatkowo, jej prosty i elegancki wygląd z pewnością przyciągnie uwagę i podkreśli charakter Twojej posesji.

Nie zwlekaj i zainwestuj w trwały i estetyczny podjazd - wybierz płyty podjazdowe z betonu architektonicznego i ciesz się pięknym i bezpiecznym otoczeniem swojego domu!

Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka 

- porowata 

Płyty są zbrojone:

- grubość 8 cm - stal 

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Płyta jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeżeli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie.

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Płyty betonowe mogą odbiegać od wymiarów podanych przez producenta do kilku milimetrów.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.