Płyta podjazdowa 90x60x8 z betonu architektonicznego

219,99 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Grubość
  • 8 CM
Impregnacja
  • NIE
Ilość

Płyta podjazdowa 90x60x8

Waga : ok. 96kg

Materiał : beton architektoniczny

Płyta podjazdowa 90x60x8 to nie tylko solidne rozwiązanie dla Twojego podjazdu, ale także piękny element architektoniczny, który z pewnością przyciągnie uwagę gości. Wykonana z betonu architektonicznego, ta płyta jest wyjątkowo trwała i odporna na warunki atmosferyczne, co sprawia, że jest idealna do użytku zewnętrznego. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i grubości 8 cm, ta płyta podjazdowa jest w stanie wytrzymać duże obciążenia i zapewnić długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami.

Dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi, płyta podjazdowa 90x60x8 z betonu architektonicznego dodaje charakteru każdej posesji. Klasyczny wygląd i w połączeniu z eleganckim stylem, sprawiają, że płyty podjazdowe idealnie pasują do każdego rodzaju architektury. Dostępna w różnych kolorach i teksturach, jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą wyróżnić swoją posiadłość. Nasze płyty są również łatwe w montażu i mogą być używane zarówno do budowy nowych podjazdów, jak i modernizacji istniejących.

Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka 

- porowata 

Płyty są zbrojone:

- grubość 8 cm - stal 

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Płyta jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeżeli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie.

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Płyty betonowe mogą odbiegać od wymiarów podanych przez producenta do kilku milimetrów.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.