Płyta podjazdowa 60x60x8 z betonu architektonicznego

124,99 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Grubość
  • 8 CM
Impregnacja
  • NIE
Ilość

Płyta podjazdowa 60x60x8

Waga : ok. 64kg

Materiał : beton architektoniczny

Płyta podjazdowa 60x60x8 z betonu architektonicznego to doskonałe rozwiązanie dla Twojego podjazdu. Wykonana z wysokiej jakości betonu architektonicznego płyta charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu będzie służyć Ci przez wiele lat. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i grubości 8 cm, ta płyta podjazdowa jest w stanie wytrzymać duże obciążenia i zapewnić długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami.

Jej wymiary - 60x60x8 - zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas użytkowania, a równocześnie pozwalają na łatwe i szybkie ułożenie. Ponadto, beton architektoniczny wyróżnia się swoim estetycznym wyglądem, dzięki czemu płyty podjazdowe będą prezentować się elegancko i stylowo.

Nie trać czasu na szukanie innych rozwiązań - wybierz nasze płyty podjazdowe z betonu architektonicznego, które są gwarancją jakości i trwałości.

Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka 

- porowata 

Płyty są zbrojone: 8 cm - stal 

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Płyta jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeżeli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie.

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Płyty betonowe mogą odbiegać od wymiarów podanych przez producenta do kilku milimetrów.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.