100x80x40 H Donica z betonu architektonicznego

990,00 zł
Brutto
Kolor
  • jasny naturalny
  • ciemno szary
  • antracyt
  • biały
Struktura
  • gładka
  • porowata
Impregnacja
  • NIE
Wysokość
  • 40 CM
Ilość

Donica z betonu architektonicznego 

Szerokość : 100cm

Długość : 80cm

Wysokość : 40cm

Waga : ok 190kg

Pojemność: 203L

Materiał : beton architektoniczny

Prezentujemy donicę z betonu architektonicznego o wymiarach 100x80x40 cm, która pozwoli Ci na stworzenie przepięknej aranżacji roślinnej w Twoim domu, ogrodzie lub na tarasie. Donica ta została wykonana z wysokiej jakości betonu architektonicznego, który jest trwały, odporny na uszkodzenia i zachowuje swój elegancki wygląd przez wiele lat.

Donica z betonu architektonicznego to stylowe i nowoczesne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie piękno i trwałość. Ta donica charakteryzuje się minimalistycznym designem, który świetnie komponuje się z roślinami o różnorodnym kształcie i kolorze. Wymiary donicy - 100x80x40 cm - pozwalają na uprawę dużej liczby roślin, co umożliwia tworzenie ciekawych kompozycji.

Donica z betonu architektonicznego to doskonały wybór dla osób poszukujących estetycznego i trwałego produktu. Beton architektoniczny, z którego została wykonana ta donica, jest materiałem wyjątkowo odpornym na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu donica ta posłuży Ci przez wiele lat.

Warto zwrócić uwagę na łatwość utrzymania czystości tej donicy z betonu architektonicznego, a także jej właściwości antybakteryjne. Donica ta jest więc nie tylko piękna, ale także funkcjonalna i praktyczna.


Dostępne kolory :

- biały

- jasnoszary 

- ciemnoszary

- antracytowy

Dostępne struktury:

- gładka

- porowata 

Donice są zbrojone włóknem rozproszonym

Produkt jest wytwarzany ręcznie pod indywidualne zamówienie klienta.

Beton barwiony w masie.

Donica jest mrozoodporna. Posiada ocieplenie ze styroduru na ściankach oraz dnie. Dlatego w okresie zimowym rośliny nie przemarzną.

Donica jest wyrobem naturalnym, dlatego są widoczne przebarwienia. Mogą również występować różne rozbieżności kolorystyczne. Jeśli ktoś szuka naturalnego piękna betonu trafił idealnie. Donica może być zastosowana wewnątrz lub na zewnątrz.

Poinformuj nas jeśli zamierzasz mieć donicę na zewnątrz, wykonamy wtedy konieczne otwory drenażowe.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Zamów próbki aby dowiedzieć się jak wszystkie kolory oraz struktura wyglądają na żywo!

Wszelkie uszkodzenia, należy zgłaszać kurierowi w momencie dostawy. Po odbiorze przesyłki reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą przyjmowane. Donice betonowe mogą nieznacznie odbiegać od wymiarów podanych przez producenta.

Termin realizacji do każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

Możliwość dostawy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Beton architektoniczny znajduje zastosowanie w kształtowaniu estetyki i wykończenia. Z uwagi na to, że elementom wykonanym z betonu architektonicznego można nadać dowolny kształt, fakturę bądź też kolor, jest to materiał używany zarówno w aranżacji mieszkań prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Z uwagi na zastosowanie naturalnych składników może ulegać przebarwieniom w obliczu kontaktu z wodą bądź innego rodzaju substancjami. Specjalne impregnaty stosowanie są w celu uniknięcia trwałych zmian kolorystycznych, preparaty te chronią także przed powstawaniem na powierzchni płyt, mebli i schodów nacieków, grzybów oraz pleśni.